ASISTENT/KA V MARKETINGU

Si že od nekdaj želiš delati nekaj velikega, odmevnega? Verjameš, da otroci potrebujejo drugačne igrače, bolj poučne in ne samo zabavne? Vidiš prihodnost v naravoslovju, tehnologijah? Želiš ustvarjati nekaj res inovativnega in vplivati na naslednjo generacijo otrok?

V kolikor je tvoj odgovor na zgornja vprašanja pozitiven, te vabimo, da se pridružiš dinamični ekipi INNO LAB, d.o.o. – slovenskega EdTech podjetja. V svoj tim vabimo »ASISTENTA V MARKETINGU, M/Ž«.

Delovne naloge

  • Upravljanje socialnih omrežij podjetja (Facebook, Instagram) — redna priprava in objavljanje vsebin skladno z začrtano strategijo,
  • email marketing — zasnova in priprava rednih mesečnih e-novic, odgovornost za grajenje baze naročnikov preko spletne strani in dogodkov,
  • pisanje blogov, potisnih sporočil in drugih besedil,
  • koordinacija dela z zunanjimi prevajalci,
  • sodelovanje pri delu z vplivneži,
  • koordinacija priprave foto in video vsebin za družbena omrežja,
  • pomoč snemalcu pri snemanju video in foto vsebin,
  • sodelovanje pri pripravi komunikacije na dogodkih in koordinacija promocij,
  • sodelovanje pri zasnovi kampanj in oblikovanju blagovne znamke,
  • samostojna komunikacija s partnerji in strankami,
  • pomoč pri pošiljanju in
  • druge naloge po dogovoru z vodjo.

Kaj pričakujemo?

  • Poznavanje marketinških trendov in orodij,
  • odlično znanje slovenskega in angleškega jezika,
  • zaželjeno poznavanje grafičnih programov, npr. Canva, Photoshop, Illustrator, in podobni,
  • veselje in zanimanje za pisanje marketinških besedil,
  • naklonjenost novim tehnologijam in zanimanje za izobraževalne vsebine,
  • dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • natančnost, proaktivnost in kreativnost.

Kaj ponujamo?

  • Redno zaposlitev za polni delovni čas ali lahko tudi preko študentskega servisa,
  • urejeno, inovativno in dinamično delovno okolje, ki je značilno za start-up okolja,
  • priložnost za karierno in osebno rast,
  • odlično izkušnjo za vse, ki jih zanima marketing in si želijo pridobiti nova znanja.

Delo poteka v Kobaridu.

Prijavo pošljite do torka, 12. julija 2022 na teja@innobox.si. Prijavi priložite motivacijsko pismo in vaš življenjepis. V prijavi v zadevo sporočila napišite: ONLINE – prijava za asistenta v marketingu.

Rok za oddajo prijave: 12.7.2022

S prijavo na objavo za prosto delovno mesto kandidat:

  • Dovoljuje družbi, da vzpostavi, zbira, vodi, uporablja, obdeluje in shranjuje osebne podatke v svojih zbirkah osebnih podatkov in druge podatke,

  • je seznanjen, da lahko kadarkoli zahteva, da družba preneha uporabljati zbrane osebne podatke za namen povabila na razgovor v primeru nadaljnjih kadrovskih potreb.

Družba se zavezuje varovati zbrane osebne podatke fizičnih oseb.

Kobarid, 30.6.2022